Ігор-крипто-трейдер з України. Останнім часом мав кілька невдалих трейдів, зараз крок за кроком аналізую помилки і виправляю ситуацію. Ділюсь реальним досвідом
J'adore le foot pour son imprévisibilité et son intrigue. Un but peut tout changer, et un outsider peut surprendre le monde entier. C'est pour ça qu'on l'aime ! ⚽
Le football unit des millions de personnes à travers le monde. Peu importe la langue ou le pays, tout le monde comprend la joie de la victoire et l'amertume de la défaite. ⚽❤️ $BNB
Більшість значних факторів ( ліквідність, індикатори та великі позиції китів ) в середньостроковій перспективі, вказують на корекцію ринку. Навіть якщо нам локально вдасться пробити опір та сходимо на 67000$ , це, ймовірно буде локальним відскоком перед більш глибокою корекцією. Бачу основну ціль - вихід нижче 60000$. Зазвичай такі рухи роблять навмисно, щоб вибити стопи шортистів та затягнути в лонгові позиції якомога людей , перед справжнім зануренням. Поки ми не бачимо чіткого закріплення над ключевими зонами - сценарій залишається ведмежим! Будьте обережними! #BTC #eth $BTC $ETH
Si aujourd'hui on arrive à clôturer avec une bougie journalière au-dessus de 65000$, notre setup passe en mode haussier, et on ouvre la voie vers la prochaine résistance à 67000$.
Important : Tant qu'on n'a pas de clôture claire au-dessus de notre résistance, ça pourrait juste être une manipulation classique.
On ne se précipite pas pour tirer des conclusions, on observe ! #btcusdt #SOLUSDT $BTC $SOL
🚨Michael Saylor continue à acheter et accumuler #Bitcoin
MicroStrategy vient de racheter encore #BTC pour un montant de plus de 34 M$
Prix moyen d'achat : 67079$
Le solde de la société est de 847 363 BTC d'une valeur totale de 54,7 milliards $
Je pense que Saylor ne s'arrêtera pas même à ces niveaux. Il maintient sa stratégie sans changement - accumulation agressive de BTC, peu importe la volatilité à court terme sur le marché
📉 Понад 10.5 мільйонів #BTC знаходятьсязараз у збитках.
Це більше ніж в половину всієї пропозиції #Bitcoin. Багато хто з холдерів купували дорожче ніж він зараз коштує.
Схожа картина відбувалася на днах попередніх циклах: • 2015 • 2018 • 2020 • 2022
Історично, саме в такі моменти максимального болю та капітуляції , часто формувалося дно, перед потужним восхідним ринком.
Зараз багато інвесторів переживають болючий період. Для декого це може бути біллю , для декого - може бути хорошим шансом доя накопичення за останні роки. #eth #sol $BTC $SOL $ETH
За минулу ніч ми впали до 63к$, та різко відскочили до 64800$, та все-таки не змогли пробити опір.
Ринок далі продовжує маніпулювати в обидві сторони, збираючи при цьому ліквідність. Зараз виносять з ринку пізніх шортистів. Далі очікую просідання з поточного боковика. Поки ми не побачу закріплення вище 65000$, доки пріоритет залишається за корекцією. $BTC #eth $ETH
🚨🚀CZ( засновник Binance ): «крипта нікуди не дінеться. Вона сильно виросте.»
Один із найвпливовіших людей в крипті впевнений в ринку.
Навіть після постійнтх тисків на ринок, крахів та корекцій, CZ продовжує вірити в крипто індустрію. Його слова мають вагу - він зміг побудувати найбільшу біржу світу, та чітко бачить майбутні перспективи.
Час все розставить по місцях, але такі слова та в такі часи підбадьорюють😊😉
А ви згодні з CZ? Пишіть в коментарях 👇 #bnb #BTC #ETH $BTC $BNB $ETH
🐋Un nouveau trader baleine a ouvert un short à #ETH
Une autre baleine a ouvert une puissante position short à #Ethereum pour 65 millions $
Mon avis :
Les baleines s'engagent de plus en plus à faire baisser le marché. Ce comportement des gros joueurs nous envoie un signal clair qu'ils s'attendent à une poursuite de la correction. Tant que la structure reste faible, la priorité reste sur le scénario baissier.
Soyez prudents ! Écrivez vos pensées sur le marché👇 #ETHUSDT $ETH
Перше, що я купив на Binance, був Ethereum. Мене привабила ідея потужної екосистеми зі смарт-контрактами та DeFi. З того часу ETH залишається основним активом у моєму портфелі. Але я тоді ще мало що розумів в крипті))) #BinanceTokenStory
Альта зараз продається найшвидшими темпами за всю історію. Вже майже 5 років ми не бачимо нормального росту альткоїнів. Більшість холдерів сидять у глибокому мінусі (часто -80…-95%) і просто втомилися чекати. Люди масово фіксують збитки і виходять з ринку, навіть не бачачи більше перспектив. Такого масштабного розпродажу альткоінів ми ще не спостерігали.
Моя думка: Що це класична капітуляція. Коли навіть найстійкіші холдери починають зливати — часто це сигнал, що дно вже близько. #eth #sol $BTC $ETH $SOL #Bitcoin
#opg $OPG 🚀OpenGradient - AI, який розуміє крипту краще за багатьох
Я давно шукав інструмент, який не просто дає сухі відповіді, а реально мислить яккрипто-аналітик.
OpenGradient Chat мене дуже вразив. Він дає швидкий аналіз, може знайти не логічні моменти в токеноміках, навіть допомагає з формуванням торгових ідей. Прицьому спілкується з тобою без сухих шаблонів.
Для він став вірьуальним помічником, який економить години часу, та допомагає бачати те, що не бачуть інші.
Він може стати одним із найкорисніших інструментів 2026 року.
🐳 Une baleine de l'époque de Satoshi a vendu 490 millions $ après 15 ans de HODL
Hier, l'un des plus anciens holders #BTC a complètement liquidé sa position - 8100 #Bitcoin pour un montant de 490 millions $.
Il a surmonté : • le hack de Mt. Gox • l'effondrement à cause de Covid • le crash dû à Luna et FTX
Et seulement hier, il a décidé de fermer sa position.
Je pense que ces ventes par des vétérans du marché, qui ont détenu des actifs pendant environ 15 ans, sont un signal assez intéressant. Les plus résilients quittent le marché.
Et vous, qu'en pensez-vous, pourquoi cette personne a-t-elle vendu ses BTC ? #btcusdt $BTC $ETH