ASTER—Majoritatea veniturilor platformei sunt consumate, în timp ce câteva platforme încep să reîntoarcă cu adevărat veniturile în active.
Majoritatea veniturilor platformei sunt consumate, în timp ce câteva platforme încep să reîntoarcă cu adevărat veniturile în active. Aster, actualizarea aceasta e cheia, nu e doar un eveniment pe termen scurt, ci o structurare mai bună a mecanismului de captare a valorii $ASTER . Mecanismul de buyback și distrugere s-a upgradata la 198%, iar logica din spate e clară: 99% din taxele zilnice ale platformei vor fi folosite pentru buyback-ul $ASTER ; în același timp, activele rezervate vor fi distruse în raport de 1:1; activele cumpărate nu rămân în bilanț, ci intră în Loyalty Rewards, fiind alocate în final stakerilor de veASTER. Asta înseamnă că Aster transformă veniturile platformei dintr-o consumare unidirecțională într-un ciclu sustenabil:
Această $H pe lanț mai are cel puțin 10x spațiu Se estimează o capitalizare de 10 milioane Numărul de deținători de portofel Binance continuă să crească Într-o singură zi, au apărut cel puțin 2000 de adrese noi E greu să nu ne întrebăm dacă cineva nu cumva trasaște K-urile Și acum hackerii nu au mai creat tokenuri Iarăși este Binance Alpha Deci? Să decolăm!
$H Hackerii probabil că nu mai emit monede În prezent, capitalizarea de piață este de 200.000, iar Alfa de pe Binance nu a fost scoasă de pe listă Probabil că va mai fi o mișcare speculativă, joacă-te cu memecoin-urile Eu deja am urcat în tren, să vedem ce iese?
$H Ieri, cei care au urcat cu mine s-au dublat deja Am făcut un long cu 20x Din observațiile mele👀 adresele deținătorilor de monede continuă să crească Va atinge oare 1m? E fain să te joci cu o monedă low cap!
$H Hackerii au spălat toți banii Acum intri pe long pentru a lua câteva zeci de ori Și Binance Alpha nu a fost listată de pe platformă Joacă-te cu o monedă care se duce la zero Stop loss la jumătate Conform observațiilor mele, adresa tot crește, mereu sunt cumpărători În prezent, are o capitalizare de 260k, să vedem mâine cât va fi Somn💤💤
$H Hackerii probabil că nu mai emit monede În prezent, capitalizarea de piață este de 200.000, iar Alfa de pe Binance nu a fost scoasă de pe listă Probabil că va mai fi o mișcare speculativă, joacă-te cu memecoin-urile Eu deja am urcat în tren, să vedem ce iese?