Îmi place worldcoin pentru că aș vrea să trăiesc într-o distopie science fiction în care Sam Altman deține ochii tuturor. Și există și un token de cumpărat, așa că poți face bani din asta.
Au spus că instituțiile vin să ne cumpere sacoșele, dar de fapt era doar Eric Schmidt lansând keeta și 99% dintre noi pierzând acest lucru la două cenți
Cred că există o nevoie reală pentru rapoarte de cercetare lunare, plăcute, obiective și (cel mai important) ieftine, bazate pe abonament în crypto și ar fi păcat să nu încerc să găsesc o soluție pentru această problemă
Teza este că launchcoin continuă să crească la infinit și pasternak face suficienți bani pentru a finanța o campanie prezidențială în 2028 și face piețele de capital pe internet grozave din nou
Abia mi-am dat seama că dacă chiar strâng o miliard de dolari, atunci nimeni nu va mai rămâne să cumpere tokenuri meme pe blockchain-ul Solana, acum înțeleg.
Cred că o formulare mai bună este că obsesia curentă a CT pentru lansatoare este ca atunci când există un singur alergător major pe lanț și toți cei care l-au ratat se aruncă pe beta ieftin, cu excepția faptului că este doar discuții nesfârșite despre rotițele de zbor și fluxurile de venituri
Vânzarea de tokenuri pump fun ar putea fi CEL MAI MARE eveniment de creare a bogăției din istoria cripto, POATE ÎN TOATE TIMPURILE. Peste UN MILIARD de dolari care intră în vânzarea unui SINGUR token - tokenul pump fun. Și ești TU poziționat să beneficiezi de acest MOMENT MASIV de e-valută din ISTORIE? Comentează acum
Se numește tokenul pump fun, adică vânzarea tokenului va fi foarte distractivă. Nu știu ce credeți, dar dacă aș strânge un miliard de dolari, ar fi foarte distractiv, probabil.
Nu pot aștepta să cumpăr moneda trump pe dex-ul trump cu activele native trump pe care le-am transferat în portofelul meu trump L1 de pe telefonul mobil trump, toate sub aplicația mobilă trump crypto, omule, ador criptomoneda, frate, chestia asta este super tare!
Mergând înainte, ar trebui să te deconectezi de fiecare dată când întreaga cronologie începe să viseze la un airdrop de șase cifre în condiții ca acestea
Atât de multe tweet-uri interesante de citit $LOUDIO conectându-mă la twitter în această dimineață, îmi plac platformele de lansare și mecanismele de atenție #loudio atât de mult ICAs frate $LOUDIO viitorul piețelor de capital de internet #loudio acesta este motivul pentru care ne conectăm pentru alpha majoră toată lumea de aici devine zgomotoasă #loudio
Înțeleg atracția acestor noi platforme de lansare și sunt fericit pentru toată lumea, dar zile ca astăzi Twitter este atât de plictisitor și nimeni nu vorbește, toată lumea este prea ocupată să obțină $LOUD și să fie foarte zbuciumată, rămânând tare și făcându-și vocile auzite într-un mod cu adevărat $LOUD
Dacă Robinhood va permite în cele din urmă oamenilor să tranzacționeze opțiuni cripto, cred că ar fi o companie de 500 de miliarde de dolari până la sfârșitul acestui deceniu și toată lumea ar ajunge în faliment, dar ar fi distractiv pentru o scurtă perioadă de timp
Vrei să te faci auzit #loud @stayloudio sunt aici pentru angajament nebun, fantastic și tare, putem să ne facem auziți, mai tare, un produs grozav #loudio, mai ales asociat cu un alt produs grozav, kaito, pentru oamenii care vor să se facă auziți pe blockchain și pe internet, NU TE POT AUZI #loudio
Cumpărarea hype-ului la peste treizeci de dolari este ca și cum ai cumpăra bitcoin la aproximativ o sută de dolari, dar ca și cum ai cumpăra eth la poate patru sute de dolari sau art blocks la câțiva dolari sau chiar un fosil rar de dinozaur de la un magazin de vechituri pentru un ban, dar nu sunt foarte sigur care.