GM☕️ Es sekoju privātuma projektam Arcium ( $ARX ), kurš šodien iznāca TGE.
Tā darbojas Solana blokķēdē un nodrošina "kriptovalūtu aprēķinus", ļaujot DeFi, AI un institūcijām veikt aprēķinus, nesniedzot oriģinālos datus. Oficiāli tika paziņots, ka galvenā tīkla Alpha līdz šim ir veikusi vairāk nekā 1,5 miljonus konfidenciālu aprēķinu.
Šodien 18:00 (Pekinas laiks) Binance Alpha pirmo reizi iznāks, Coinbase un Kraken arī ir iekļauti TGE ceļvedī.
Es esmu optimistisks par privātuma tirgu: Helius tieši iegādājās Light Protocol, lai izveidotu ZK līmeni; Zama piesaistīja 120 miljonus dolāru; Ethereum, Base un Solana arī izveido savus nativus privātuma līmeņus; galvenais dalībnieks $ZEC šajā vilnī ir pieaudzis līdz 8,1 miljardu tirgus vērtībai. Tas viss liecina, ka tirgus ir gatavs maksāt par privātumu.
$ARX kopienas kārtā TGE tiks tieši 100% atbloķēts, TGE būs pārdošanas spiediens. Tāpēc es esmu atturīgs attiecībā uz cenu: pirmajā dienā es skatīšos situāciju, ja atvēršanas cena nokritīs zem 0.2, es nesteigšos pārdot airdrop, varbūt nedaudz iegādāšos spot, lai sajustu tirgu 🤤
Gen Con 2026 会有首个公开试玩活动细节出了:7/30 去参加免费的体验场(Tutorial Session),就能拿到全系列的第一张卡——CP-001 查克拉卡,Gen Con 2026 限定版。 https://www.naruto-cardgame.com/en/news/gencon-2026.php
GM☕️ OPCG jaunais P karte "veicināšanas karšu paka EX Vol.4" izskats ir lielisks
Iegūšanas veids: "26-27 sezonas pirmā reģionālā konference" (no 30. maija) spēlējot klātienē, pabeigt spēli / brīvie dueļi 3 uzvaras / 5 cīņas, tad dod vienu paku, kurā ir trīs nejaušas kartes, kopā 9 veidi.
GM☕️ Binance maciņš arī sāk SPCXx IPO pasākumu, Alpha punkti nedaudz var iegūt limitu, es jau kādu laiku neesmu tirgojis, palikuši 120 punkti, tā kā $200000 U šajā pozīcijā🤣
Kraken vakar nedaudz dabūju, šodien izskatās, ka BN arī jāiegulda nedaudz, galu galā, cik daudz beigās varēs dalīt, nav ne jausmas.
PnL cerības ir, ka varētu būt ap 10%, tas jau būtu labi🫠
GM☕️ 宝可梦 PTCG pēdējā laikā ir konsolidējies un pat sāk nedaudz pazemināties. Skaņas par short iespējām arī pieaug. Bet es domāju, ka būtība ir uzmanības pārvietošana — visi skrien spēlēt OPCG, un personīgi uzskatu, ka 30 gadu lielais fons vēl nav beidzies.
Nedaudz padalīšos ar savām domām: pēdējos gados, kad es tirgoju kriptovalūtas, mani draugi ārpus jomas vienmēr saka „šis ir krāpniecība, tam nav nekādas vērtības”. Tagad, spēlējot TCG, citi ārpus jomas saka „dažas papīra kartītes, kas ir kaut kāda vērtība”. Katru reizi es izskatos priecīgs, bet iekšēji domāju: zelts ir nulle vērtības, tas ir tikai akmens 🙄, vai cilvēki to nepērk?
Es studēju materiālu zinātni un ieguvu maģistra grādu ķīmijā, es to ļoti labi zinu — zelts būtībā ir metāls, kas labi vada elektrību, ir ķīmiski inertais un viegli uzglabājams, vai cilvēki to nepērk?
Pateikts vienkārši, viss ir par konsensu 🤣 Būtiskā vērtība ≠ konsensa vērtība.
Kārts ir drukāts materiāls, zelts ir stabils metāls, BTC būtībā ir koda virkne — visu trīs vērtība nav materiālā, bet gan tajā, cik daudz cilvēku uzskata, ka tas ir dārgs.
Pēdējo 3 gadu laikā PTCG ir pārspējis visus galvenos indeksus un dārgmetālu prēmijas, pēdējo 30 gadu laikā neviena kartona kaste nav palikusi bez izpirkšanas.
Vai burbulis ir liels? Ļoti liels. Bet tirgus vienmēr ir bijis par burbuļiem, kas ir burbulis? Burbulis ir likviditāte, augsta karstuma un augsta tēma. Bez burbuļa tas ir miris ūdens.
Spēlējot burbuļus, nekad nav jāskatās uz būtību, bet gan cik ilgi konsenss var ilgt. Atlaidiet savas aizspriedumus, ja patīk, tad pētiet, ja nepatīk, meklējiet ko citu, ko spēlēt, cilvēkiem vienmēr jānodarbojas ar kaut ko, ko darīt?
GM☕️ Nepilnu mēnesi laikā, maiņas platformas «One Piece» kopējais tirgus indekss ir 606.6, vienas dienas pieaugums +2.54%, kopš pēdējā tvīta, tas ir pieaudzis par 25%🫠
Šo dienu galvenie varoņi ir futbola, basketbola un beisbola kopīgās Promo kartes. Futbola BVB kopīgā karte ir visizteiktākā, apavu veikala darījuma cena nedēļas laikā no 28.5w jeni pieauga līdz 50w jeni (vai tas ir saistīts ar Pasaules kausu🤣)
Un dažādas mazas kartes nesamērīgi pieaug, nav iespējams visas uzskaitīt
Futbols, basketbols, beisbols - kura ir jūsu mīļākā? (attēlā ir mans saraksts)
GM☕️ Apstiprināts! Dodžs beisbola kartītes otrais izlaidums, kartes ir apstiprinātas.
Tomēr šoreiz, manuprāt, kartes dizains ir salīdzinot ar pirmo izlaidumu, diezgan vājāks, pirmā izlaiduma Lufi ar nūju izskatās daudz labāk. Un šī karte ir DON!!, jo formāta dēļ attēls nevar aizpildīt visu karti, tāpēc izskatās mazāk pievilcīgi.
Pēc jaunā izlaiduma, kā pirmā izlaiduma cenas attīstīsies, grūti teikt, bet personīgi es ticu, ka 1st ir 1st, un ņemot vērā, ka otrā izlaiduma dizains nav tik pievilcīgs kā pirmajā (tīri subjektīvi), tas, iespējams, ir labvēlīgi pirmajiem izlaidumiem ar beisbola Lufi.
GM☕️ Lielajā tirgū nav kustības, $BTC ir nokritis līdz 63k, Crypto sarakstā tikai $HYPE izceļas, ETF palaišana, mūžīgā daļa sasniegusi vēsturisku maksimumu, lielie spēlētāji TWAP palielina pozīcijas, tiešām labas ziņas nāk krītošā debesīs. Man ir 0 pozīcija, skatoties, kā cenas kāpj, neko neesmu darījis, pat atvēru īso darījumu un zaudēju 🫠.
Chainā īstermiņā šķiet, ka nav nekā jauna, ko spēlēt, jāgaida, kamēr tirgus nostabilizēsies, lai parādītos jaunas iespējas. CEX visi cenšas piesaistīt ASV akciju plūsmu, šķiet, ka nauda aiziet uz AI pusi 🤣.
Varu turpināt spēlēt TCG, ģimenes, kam ir kanāli, lai varētu pasūtīt Pokemon 30. gadadienas paplašināšanas komplektu, lūdzu, palīdziet!
GM☕️Šoreiz skatoties uz leju, tiešām apjuku – tirgus patiešām gludi krīt uz leju.
Pašlaik pozīcijas ir diezgan saprātīgas, ir nauda, ko varu ieguldīt ₿, tas ir patīkami.
Es patiešām esmu atvēris dažas īsās pozīcijas, bet tās ir tik mazas, ka kauns rādīt🤣, 0.5 BTC īsā pozīcija, pašlaik esmu aizvēris pusi🫠. Sākotnējā vidējā cena bija 78k, bet es ātri aizvēru, un tagad nedaudz žēl, ka atkal atvēru, lai pazeminātu vidējo cenu.
Citas pozīcijas:
- $Hakeem: joprojām pusdzīvs🫠, nav ko teikt, ja es ticu, tad turpināšu turēt un darīt, it kā nekas nenotiktu;
- $CARDS: diezgan patīkami, šī liela pacelšanās jau ir atguvusi visu kapitālu, bn alpha kontā ir tikai peļņa (vēl joprojām cītīgi veicu piramīdu tirdzniecību, nezinu, cik daudz esmu izlaidis🤣)
- @coinkarma_ kvantitatīvā tirdzniecība turpinās, mērķis ir viens – pārspēt BTC, tas ir uzvaras atslēga. Coinkarma piedāvā virkni rādītāju, ko var pielāgot Signālam, nesen Šanhajā kopā ar @OKxiaohai pārbaudīju mājasdarbu, pielāgotie rādītāji ir ļoti vērtīgi. Tagad beidzot ir parādījies pirmais pirkšanas signāls.
Par tirgus perspektīvām, es domāju, ka šis ir pēdējais cikla kritums, bet, visticamāk, tas būs „atkal smirdīgs un garš” – lēni slīdēsim un slīdēsim, atstājot pietiekami daudz laika, lai mēs varētu papildināt BTC.
Es noteikti nevaru uzminēt dibenu, tāpēc mans plāns joprojām ir saskaņā ar Bananam @frozenraspberry, ko viņš man iepriekš mācīja par piramīdas pasūtījumiem – nekas cits kā pirkt nedaudz, kad krīt, un vairāk, kad krīt vairāk (attēlā redzamie piramīdas punkti ir no Bananam mājasdarba, tiem ir laika ierobežojums, ja struktūra mainās, noteikti būs jāpielāgo, ja gribi mācīties, vari rakstīt Bananam🤤).
PS: Patiesi pateicos TCG kartēm, kas lika man justies piepildītam šajā lāču tirgū🤣, vienmēr ir kaut kas, ko darīt!