A vândut deja 32 BTC. Oare continuarea scăderii în $MSTR și $STRC îl va determina, în cele din urmă, să vândă și mai mult Bitcoin?" 🤔
Crypto Skull Signal
·
--
Bearish
Durerea continuă pentru $MSTR . 😁
Cum ți-am spus.
Toată lumea m-a numit nebun când am rămas bearish, dar graficul nu ține cont de opinii.
$MSTR a scăzut acum sub 100 USD, iar partea de jos se accelerează în continuare.
Taurașii tot spuneau că fundul a fost atins.
Băieții bear au fost tot ignorați.
Acum uită-te unde suntem.
Exact de asta am avertizat să nu alergi după hype.
Mai poate exista o scădere cât timp impulsul rămâne slab și vânzătorii rămân la control.
Uneori, piața predă lecția.
Uneori, îi pedepsește pe cei care refuză să asculte.
De data asta, a făcut și una, și alta. 😁
Declinarea răspunderii: include opinii ale terților. Nu constituie recomandări. Binance Ai poate fi utilizat fără garanții.Consultați Termenii și condițiile