Oprește.......Oprește......Oprește.....❗
Uite, băieți, să vă spun dacă $SIREN va ajunge din nou la 2 USD sau nu❗
Băieți, am văzut mulți oameni care postează pe Binance Square spunând „Cumpără-l, SIREN va ajunge la 2 USD”🤡 și sunt mulți oameni care cumpără și ei, influențându-se din vorbele altora, punând mii de dolari în cumpărare🤡🤡
Adică, sunt pur și simplu șocat cum oamenii își irosesc banii doar pentru că cineva le spune...băieți, uitați, SIREN a avut suportul 200EMA la 0,45 USD, pe care îl respecta iar și iar, dar acum SIREN l-a spart și pe acesta, iar sub el nu mai există niciun suport deloc🤡
și acesta a fost un scam coin; 90% din oferta lui era sub controlul balenelor, iar balenele acum au vândut și au ieșit, dar retail-erii încă țin speranțe de la asta; însă acum uitați de 2 USD, nu va ajunge nici măcar la 0,1 USD😂😂
Cumpără $SYN și va ajunge la 0,40 USD în curând
Uite, băieți, să vă spun dacă $SIREN va ajunge din nou la 2 USD sau nu❗
Băieți, am văzut mulți oameni care postează pe Binance Square spunând „Cumpără-l, SIREN va ajunge la 2 USD”🤡 și sunt mulți oameni care cumpără și ei, influențându-se din vorbele altora, punând mii de dolari în cumpărare🤡🤡
Adică, sunt pur și simplu șocat cum oamenii își irosesc banii doar pentru că cineva le spune...băieți, uitați, SIREN a avut suportul 200EMA la 0,45 USD, pe care îl respecta iar și iar, dar acum SIREN l-a spart și pe acesta, iar sub el nu mai există niciun suport deloc🤡
și acesta a fost un scam coin; 90% din oferta lui era sub controlul balenelor, iar balenele acum au vândut și au ieșit, dar retail-erii încă țin speranțe de la asta; însă acum uitați de 2 USD, nu va ajunge nici măcar la 0,1 USD😂😂
Cumpără $SYN și va ajunge la 0,40 USD în curând