RT de la @AxieInfinity: RT de la @AxieInfinity: Tăcut, dar încă tradez @AxieInfinity 😌 . Evoluția părții a 5-a a axie-ului meu MEO completată 🔥🔥🔥 Luni fericită, Lunacienii 🍻

Tăcut, dar încă tradez @AxieInfinity 😌 .

Evoluția părții a 5-a a axie-ului meu MEO completată 🔥🔥🔥

Luni fericită, Lunacienii 🍻

@​JL_Sungit | x​.com • Jun 22, 2026