Bitcoin se descurcă rău astăzi. Și nici noua Lege Cripto n-a putut să oprească http://esto.La
FED a vorbit ieri. Nouă membri vor să crească ratele.
📺 @Alejoo_Rodriguuez #Bitcoin #BTC #CaidaBTC #LeyCripto #Trading #CriptoLatam #URGENTE
Sunt prea mulți care pariază că va continua să scadă. Și când toți sunt pe aceeași parte — piața tinde să facă exact opusul. Mâine se semnează acordul de pace între Trump și Iran în Elveția. Dacă acea semnătură iese curată — rebound-ul poate fi violent și rapid. Panic sau oportunitate? Răspunsul este în nivelurile tehnice.
FED a vorbit ieri. Nouă membri vor să crească ratele.
📺 @Alejoo_Rodriguuez #Bitcoin #BTC #CaidaBTC #LeyCripto #Trading #CriptoLatam #URGENTE
Sunt prea mulți care pariază că va continua să scadă. Și când toți sunt pe aceeași parte — piața tinde să facă exact opusul. Mâine se semnează acordul de pace între Trump și Iran în Elveția. Dacă acea semnătură iese curată — rebound-ul poate fi violent și rapid. Panic sau oportunitate? Răspunsul este în nivelurile tehnice.