Teza mea pe BTC nu s-a schimbat din octombrie.

O rally de 30% de la minime a venit și a trecut, și nu m-a mișcat cu un milimetru.

Între timp, feed-ul meu în ultima lună:

Acum 4 săptămâni: "nu vei mai vedea $60K niciodată."

Acum 2 săptămâni: "$40K vine pentru BTC."

Săptămâna aceasta: "nu vei mai vedea $60K niciodată."

Majoritatea acestui market nu poate menține o părere pentru mai mult de câteva velas.

Și este un exemplu perfect de ce majoritatea traderilor nu vor reuși niciodată.

$BTC