SL pentru voi, frate, că nu s-a aprins încă, dar ăia de la ăștia strigă ca nebunii, nici nu vedeți ce zice SL, înjură ca o mașinărie 😤
Mă rog, nu contează, băieții mei tot hârșâie pe kăul ăsta $BTC
- Ia uite, SL-ul tău pe Binance
- încă nu s-a întâmplat nimic, dar tot se laudă