Sunt eu un insider? 😂 $HYPE

Pe 2 iunie, am postat asta:
$HYPE formează o divergență bearish în timeframe-ul de 4H. E un short riscant.
Toată lumea era bullish.

Am prezis exact vârful.
De atunci, $HYPE a dumpat de două ori de la acel nivel și nu a mai făcut niciodată un nou ATH.

Acum spune-mi…
Sunt eu un insider? 😂

Sau e doar ceea ce se întâmplă când chiar citești graficele în loc să urmezi mulțimea?

#HYPE #Crypto #TechnicalAnalysis