$PIEVERSE pump-ul abia a început.

Nu se va opri până nu ajunge la o capitalizare de piață de 1 miliard de dolari

Poate PIEVERSE va pompa ca $LAB , $SKYAI și $BSB

Nu știu, dar niciun TGE Binance Alpha și narațiunile Ai nu au trecut vreodată de 300 de milioane de dolari capitalizare de piață și nu s-au oprit la 300m fără să atingă un miliard.

Am studiat TGE-urile Binance Alpha și narațiunile Ai ca să știu cum joacă balenele.

Din acea istorie și experiență, îți spun că PIEVERSE s-ar putea să fi început cu adevărat pomparea.

Dar fii atent, drumul spre sus nu e o linie dreaptă, prinderile de lichiditate și sweep-urile sunt modul în care balenele scot din joc mâinile slabe.