Soția mea urmărește FIECARE dolar pe care îl cheltuim în Excel.

Aseară m-a întrebat: "De ce am cheltuit 12.000 de dolari pe crypto?"

I-am arătat foaia de calcul pe care am făcut-o:

**@SignOfficial Valoare curentă:**
Investiție: 12.000 de dolari la 0,05 dolari
Tokenuri: 240.000 $SIGN

**Dacă UAE lansează (2027):**
Conservator 0,50 dolari = 120.000 de dolari (10x)
Caz de bază 2,00 dolari = 480.000 de dolari (40x)
Caz optimist 5,00 dolari = 1.200.000 de dolari (100x)

**De ce probabilitate mare:**
✅ 795M contract guvernamental (semnat)
✅ 50 de bănci obligate să integreze (obligatoriu)
✅ Sequoia a investit 25,5M dolari (validat)
✅ Biroul se deschide ASTĂZI (real)

M-a întrebat: "Ce se întâmplă dacă eșuează?"

I-am arătat partea negativă: Pierdem 12K

Apoi partea pozitivă: Ne pensionăm în 3 ani

A spus: "Este asimetric. Cumpără mai mult."

Acum avem 30K în $SIGN 💎

#SignDigitalSovereignInfra $SIGN @SignOfficial