Am pierdut 39 de mii de dolari act și pnut m-au distrus
Awada_
·
--
Unde este creșterea? Unde este sezonul criptomonedelor? Când? Eu am o pierdere de 70%, nu sunt singurul care are pierderi, toată lumea are pierderi! Deci, când va fi această creștere?? În fiecare lună spuneți că este luna aceasta! De la începutul anului nu a fost o creștere pentru criptomonede, doar scăderi, de ce? Va ieși vreun analist inteligent și va vorbi?! Din păcate, nu există, pentru că ne-au râs în față... Așteaptă, așteaptă, așteaptă, așteaptă până când??????? Până când ajungem la zero, adică?
Declinarea răspunderii: include opinii ale terților. Nu constituie recomandări. Binance Ai poate fi utilizat fără garanții.Consultați Termenii și condițiile