$RE Nie kupię, dopóki cena nie osiągnie 0,49 centa, inaczej to samobójstwo. Nie sprzedaję iluzji ani nie chcę, żeby ludzie tylko kupowali. Nie handluję kontraktami terminowymi, tylko na rynku spot. Mam swoje zasady, reguły i konkretną strategię. 🧭💸💰
$MYX Słuchajcie, zaryzykowałem i wszedłem w tę monetę, kupiłem za 12 dolarów. Jeśli stracę, trudno. Nie sądzę, żeby poszła na dno bez odbicia przynajmniej o 50 procent. Tak, kupujcie i trzymajcie przez tydzień, zobaczymy co się wydarzy. 💸🙄
$BTC هذا المنشور نشرته والجميع أصبح يسخر مني قلت أن البتكوين سوف يكسر حاجز ال 60k , بينما كان الجميع يبيع الأوهام لمتابعيه ويقول لهم أن البتكوين سيصل إلى 70k ، أنا أتعب في التحليل والمنشورات ولكن الناس يتابعون التافهين
Best Arabic
·
--
Niedźwiedzi
$BTC Czas na wolny spadek do poziomów 55k, zapnijcie pasy 📉🫢🎯
$MYX 🚨Co wam mówiłem, że dane nie kłamią, panowie? Analiza fundamentalna jest tysiąc razy silniejsza niż analiza techniczna, to podstawa. Śledź mnie, aby zobaczyć więcej 😉💰💸 .
Best Arabic
·
--
Niedźwiedzi
$MYX Nie dajcie się nabrać na wzrost, to tylko mały odbicie po bardzo silnej fali sprzedaży i tłumaczy tylko, że posiadacze krótkich pozycji zrealizowali zyski. Moneta pójdzie poniżej 1 centa, mają wystarczająco dużo do sprzedaży na cały rok, nie wspominając o uwolnieniu 1.50% tokenów 6. dnia przyszłego miesiąca = to oznacza nową presję sprzedażową. Jeśli kupicie, będziecie żałować. A ten post pochodzi z serca budzika i dba o wasze interesy 💸💰
$MYX Przed otwarciem kryptowalut 6 dnia przyszłego miesiąca spadła do 9 centów? Dokąd myślisz, że ta moneta, która spaliła wiele pieniędzy, może dojść.
Best Arabic
·
--
Niedźwiedzi
$MYX 🚨 Ten trend boczny na interwale godzinowym to grupa kupujących, którzy będą płynnością dla nadchodzącego spadku 🫢🫣 Tak, waluta będzie nadal spadać przez kolejne 10 dni 📉, a kto chce poznać powód, niech wchodzi na moją stronę, tam jest szczegółowy post. 💸💰
$MYX 🚨 Ten trend boczny na interwale godzinowym to grupa kupujących, którzy będą płynnością dla nadchodzącego spadku 🫢🫣 Tak, waluta będzie nadal spadać przez kolejne 10 dni 📉, a kto chce poznać powód, niech wchodzi na moją stronę, tam jest szczegółowy post. 💸💰
$RE Pierwszy trade blisko stop loss, wiem jak ta moneta potrafi zaskoczyć, druga transakcja zyskała 4% i uciekłem 😂😉 bo ta moneta spadnie do 0.60 i jestem pewny swojego zdania,
$MYX Jestem w trakcie handlu tą monetą na Alpha i wiem, jak na tym zarobić pomimo silnej presji sprzedażowej. Tak, to doświadczenie i umiejętność przewidywania momentu każdego odbicia, a zysk na poziomie 5% to już sporo. 😉💸💰
$RE Teraz wiecie, czemu mówiłem, żeby sprzedać – ta moneta nie polega na płynności, lecz na tym, gdzie idą ludzie. Idziemy w przeciwnym kierunku, żeby wyciągnąć ich kasę.
$WLD $MYX
Best Arabic
·
--
Niedźwiedzi
$RE Kto ma tę monetę, niech sprzedaje i trzyma swoje pieniądze w kieszeni, a nikt niech nie pyta dlaczego. Wszedłem w szybką transakcję, zarobiłem 4% i wyszedłem.
$OPN 🚨 بينما الجميع يلهث وراء العملات الرائجة ( الترند ) ويشتريها في القمة ويخسر ، لماذا لا تدخل معي بشراء هذه الجوهرة التي لازالت في القاع وتجهز انطلاقة قوية ؟ 💸💰