$MYX Słuchajcie, zaryzykowałem i wszedłem w tę monetę, kupiłem za 12 dolarów. Jeśli stracę, trudno. Nie sądzę, żeby poszła na dno bez odbicia przynajmniej o 50 procent. Tak, kupujcie i trzymajcie przez tydzień, zobaczymy co się wydarzy. 💸🙄