Wiesz, to trochę zabawne, za 10 lat różnica między bogatymi a biednymi może sprowadzać się do jednego pytania: Czy miałeś wtedy jakieś kryptowaluty? 😏
2013: Uważałem $BTC 100$ za scam
2018: Śmiałem się z $BTC 3k$ jako pękającej bańki
2022: Kpiłem z $BTC 16k$ przygotowującego się do upadku
A teraz duże fundusze i rząd walczą o to, żeby zgarnąć jak najwięcej.
Historia pokazuje, że największym ryzykiem nie jest za dużo kupować, ale stać z boku i nie mieć ani jednego coina.
Bądź szczery, czy twój portfel ma teraz 5% z $BTC k, czy nadal trzymasz pełno USDT i modlisz się o spadki?
2013: Uważałem $BTC 100$ za scam
2018: Śmiałem się z $BTC 3k$ jako pękającej bańki
2022: Kpiłem z $BTC 16k$ przygotowującego się do upadku
A teraz duże fundusze i rząd walczą o to, żeby zgarnąć jak najwięcej.
Historia pokazuje, że największym ryzykiem nie jest za dużo kupować, ale stać z boku i nie mieć ani jednego coina.
Bądź szczery, czy twój portfel ma teraz 5% z $BTC k, czy nadal trzymasz pełno USDT i modlisz się o spadki?