Właśnie zrobiłem szybki scalp na $GUA , żeby zarobić trochę kasy, ziomeczki.
Patrzę na velas i chce mi się lecieć w chmury.
Entry: 0.3550 - 0.3450
TP: 0.3700 - 0.3800 - 0.3900 - 0.4000
SL: poniżej 0.3200
Ta gra to szybka akcja, nie bądźcie zachłanni.
Wchodzicie od razu na tym poziomie, czy czekacie aż poleci x2, żeby wskoczyć w FOMO?
Patrzę na velas i chce mi się lecieć w chmury.
Entry: 0.3550 - 0.3450
TP: 0.3700 - 0.3800 - 0.3900 - 0.4000
SL: poniżej 0.3200
Ta gra to szybka akcja, nie bądźcie zachłanni.
Wchodzicie od razu na tym poziomie, czy czekacie aż poleci x2, żeby wskoczyć w FOMO?