Wszystko wyczyszczone

Zaledwie w godzinę na giełdzie wykończyli długie pozycje z $PLAY $SPORTFUN oraz $BSB , brawo ekipa.

Masowe likwidacje na wszystkich giełdach, czerwono jak nigdy.

W tym momencie rynek trzęsie się jak wykresy świecowe, a ekipa nadal łasi się na dźwignię, to już nie wiem.

Czy ktoś przeżył po tym czyszczeniu?