$RUNE JEST W NAJWIĘKSZYM ŚCISKU EMA, JAKI WIDZIAŁEM W TYM MIESIĄCU

EMA20, EMA50 i EMA200 są wszystkie w odległości $0.006 od siebie. Histogram MACD jest dokładnie zerowy. RSI na poziomie 54.

Widziałem ten setup wcześniej. Kończy się to w jeden sposób — z dużym ruchem.

Pytanie brzmi, w którą stronę.

Co skłania mnie do byczego nastawienia: cena utrzymująca się powyżej wszystkich EMA po odbiciu z $0.295.

Skok wolumenu pojawił się dwa świece temu. Ktoś wie coś więcej.

Mój plan handlowy:

📌 Strefa wejścia: 0.408–0.414 (wsparcie klastra EMA)

🎯 Cel 1: 0.438
🎯 Cel 2: 0.475

🛑 Stop Loss: 0.385

Nie wymuszam tego. Ścisk pęknie — a kiedy to się stanie, już będę na pozycji.

#RUNE #CryptoTrading #DeFi

DYOR / NFA