Hej. Ty, wpatrujący się w ten czerwony ekran teraz. Znam to uczucie. Ten cios w żołądek, niedowierzanie, zimne uświadomienie sobie, co się właśnie stało. Jest późno, prawdopodobnie wszyscy inni śpią, a ty czujesz się całkowicie sam z tą dziurą w brzuchu. Jakbyś był jedynym, kto mógłby być tak głupi.

Zaufaj mi, nie jesteś. Byłem tam, więcej razy, niż chciałbym przyznać, patrząc, jak te liczby znikają na ADA, DOGE, SOL... myśląc, że mój świat się kończy. Teraz to wydaje się ogromną porażką. Ale tak wielu z nas przeszło tą samą drogą. Weź głęboki oddech. Naprawdę będzie lepiej. Bądź dla siebie dobry tej nocy.

#Liquidation #CryptoLoss #TradingMistakes #NieJesteśSam