Rekin zbiera $FOGO , ekipa szykuje się do działania 🦈

Setup LONG $FOGO :
Entry: 0.013019 - 0.013053
SL: 0.012712
TP: 0.013279 - 0.013441 - 0.013684

Te rekiny cichutko zbierają w tym rejonie, wykresy (candlestick/velas) są mocno ściśnięte, tylko czekać na wybuch wolumenu.
Na H4 mamy wyraźne sygnały do LONG z szansą na 80%. RSI na 15m właśnie dotknęło 66, wciąż jest super płynne, a nie było jeszcze przegrzane.
Entry tuż nad wsparciem H1, idealnie dla ekipy do składania zleceń.

Zamierzam poczekać, aż ustawi słupki, zanim wejdę w FOMO, czy może skusić się na lekkie 2% od razu w tym rejonie entry?