$AGT słuchajcie, ja to zbijam, co nie?

Idzie na boki jak szalony

Znowu mnie wyciśnie, czuję to

#MM jeszcze nie dał mi spadku 📈

Nawet mały zysk jest spoko, mam hajsy #Cafe ☕️