🚨NAJNOWSZE: 🇺🇸 Illinois staje się pierwszym stanem USA, który nakłada 0,20% podatku od bitcoina i transakcji na aktywach cyfrowych po tym, jak gubernator J.B. Pritzker podpisał Digital Asset Privilege Tax Act, obowiązujący od 1 stycznia 2027 r. #BTC
ILLINOIS ZAPISUJE SIĘ W HISTORII OPODATKOWANIA CRYPTO 👀
ILLINOIS ZAPISUJE SIĘ W HISTORII OPODATKOWANIA CRYPTO 👀