#alpha 6月18号,Alpha空投预告!
📅 Dziś airdrop
Wczoraj RE wprowadził nowy token, dziś wieczorem o 20:00 (czasu UTC+8) rusza sprzedaż na giełdzie. Przed otwarciem już osiągnęło 4.1 miliarda kapitalizacji rynkowej, tokeny zdobyte podczas IPO są teraz warte 146.4U.
Początkowa podaż wynosi tylko 15.96%, a szczegóły są następujące:
- Portfel Binance zajmuje 1%
- Sąsiedni Boost dał 0.2%
- Pozostałe 13.76% trafiło do ekosystemu i market makerów
Link do sprawdzenia airdropu dla społeczności jeszcze nie wyszedł, tokeny są bezpośrednio wdrożone na główną sieć ETH, wszyscy niech czuwają, żeby nie przegapić.
Wczorajszy wolumen limitowanych zleceń: 14.78 miliarda USD, wzrost o drobne 0.06% w porównaniu do dnia poprzedniego, stabilne jak skała.
Zawody tradingowe:
- Zawody BILL, kończą się dziś o 21:00.
Wczoraj zajmowałem 257496 miejsce, dziś awansowałem do 281579, po jednym dniu skoczyłem o 24083 miejsca, po prostu do przodu!
- QAIT jeszcze bardziej szaleje, wczoraj 635169 → dziś 751946, skok o 116777 miejsc, naprawdę mocne osiągnięcie.
- PRL też nieźle, wczoraj 83875 → dziś 102290, wzrost o 18415, trzymają tempo.
Dziś polecam (monety uruchomione w ciągu ostatnich 30 dni, punkty ×4)
Patrząc na wolumen, polecam QAIT (zostało 9 dni), operacje w kwotach 200-500U za sztukę, małe transakcje, ale wiele razy.