Cześć wszystkim. Dzisiaj MAMY MAXYMALNIE NIEPEWNĄ SYTUACJĘ z kryptowalutami. Flagowe monety są pod presją, altcoiny również.
W tej sytuacji uważam, że WŁAŚCIWIE jest trzymać 2 pozycje:
-na short $LAB #LABUSDT (widżet pozycji pod postem 👇 , transakcja JUŻ zamknięta z zyskiem); -na long $ESPORTS #ESPORTSUSDT (aktualne, wchodzić po cenie 0.04-0.1)
Nie biorę dźwigni. Ryzyko teraz trzeba zmniejszyć.
DYOR
Aktualizacja: #esports spadł o 92%, dane z blockchaina wskazują na wyprzedaż DWF Labs.
Monitorowanie blockchaina pokazuje, że pięć dni przed załamaniem adres, zidentyfikowany jako „0x7Ef…C10dD”, wpłacił około 19,9 miliona tokenów ESPORTS, których wartość w tym czasie wynosiła około 13,9 miliona dolarów, na adres giełdy Kraken, związany z DWF Labs. Środki w tym portfelu pochodziły bezpośrednio z oficjalnego adresu dystrybucji tokenów.
Podczas załamania ten sam portfel został zidentyfikowany jako jeden z adresów odpowiedzialnych za przeprowadzenie masowej wyprzedaży tokenów w blockchainie, co doprowadziło do niemal całkowitego załamania tokenów.
Firma DWF Labs publicznie nie skomentowała tych oskarżeń.
Wczoraj był szalony dzień, wszystko poszło nie tak, jak planowałem 🤦
Na decyzji FRS liczyłem, że złoto pójdzie w górę, a japoński jen (pracuję z nim na innej giełdzie) się umocni... Niestety, pomyliłem się, tak bywa.
Dlatego musiałem szybko zamknąć WSZYSTKIE pozycje na Binance i przenieść pieniądze na inną giełdę, gdzie otworzyłem wspomniane pozycje. Udało się tam jakoś rozwiązać sytuację, a dzisiaj nawet zarobiłem na $H , zwracając środki na Binance.
Projekt #humanity pokazuje oznaki stabilności po ataku hakerskim. Zrobili nowy token w zamian za skompromitowany stary i przy wsparciu giełd teraz przeprowadzili migrację, rozdając swoim inwestorom monety według stanu konta w momencie, gdy projekt został zaatakowany.
Swoją drogą, wczoraj wieczorem był szeroki spread między ceną kontraktu futures #HUSDT a ceną $H na Alfie (0.15 i 0.22), więc kupiłem kontrakt futures i dzisiaj zamknąłem pozycję z zyskiem (widget pod postem). Teraz wciąż trzymam długą pozycję na tej monecie - ma potencjał do wzrostu.
Również przywróciłem długą pozycję na $SIREN , wymuszenie zamkniętą wczoraj. Nadal uważam ją za bardzo perspektywistyczną (zobacz zrzut ekranu).
Nie, to nie jest scam ))) Tak wyglądają wszystkie monety na miesięcznych wykresach 🤦
Po prostu w postcovidowych latach pieniądze helikopterowe od starego Bidena stworzyły bańki finansowe i napompowały kapitalizacje altcoinów
Ale chodzi mi o coś innego. Na wykresie moneta-mem $WIF
Mam w portfelu $SHIB , postanowiłem dokupić jeszcze #WIFUSDT , ponieważ tę psinę czasami lubią rozgrzać. Tym bardziej, że teraz, sądząc po wszystkim, jest czas na zakupy.
No i na przyszłość kupiłem $SIREN , uważam, że ta moneta MOŻE dać x10 (widget transakcji pod postem 👇)
Na Alphe token $H można kupić limitem po 0.15 (zrzut ekranu 1). Zlecenia oczekujące są realizowane, sprawdzałem.
Na futures #HUSDT handluje się po 0.26 (zrzut ekranu 2)
Są dwie opcje. Albo futures spadną do 0.15, albo spot wzrośnie do ceny futures.
Jednak ta różnica daje kolosalną możliwość arbitrażu. Kupujemy na Alphe, sprzedajemy na futures. Kiedy cena się zsynchronizuje - wkładamy różnicę do kieszeni.
Czy naprawdę tylko ja to widzę i nikt inny nie zauważył i nie otworzył odpowiednich pozycji? Takiej okazji szybko nie będzie!
ps Od razu odpowiem na możliwe pytanie czytelników, czy sam skorzystam z tej możliwości? Niestety, nie! Mam wszystkie środki na rachunku futures i dziesiątki pozycji, więc nie mam wolnych środków na arbitraż. Ale nieźle zarabiam jako trader, w tym dzisiejsza transakcja na tym samym $H (widżet pod postem 👇)
Gdyby nie dobra okazja do wejścia w $OPG - to może nie dodawałbym tej pozycji do swojego portfela. Ale na obecnym poziomie uważam, że ta decyzja jest bardziej niż uzasadniona. Zobaczymy, czy projekt @OpenGradient spełni oczekiwania swoich inwestorów.
Widget pozycji dodaję pod postem 👇
Zamknę transakcję w zależności od ogólnej sytuacji we wszystkich pozycjach.
Od dłuższego czasu obserwuję $PTB i na obecnym poziomie otworzyłem long, ponieważ uważam, że cena jest bardzo adekwatna dla tego projektu. Prawdopodobnie sami deweloperzy zrzucają monetę i kupują na te grosze kaszę i mleko, żeby nie umrzeć z głodu, a na horyzoncie majaczy delisting #PTBUSDT
Dajmy szansę - jeśli nie zrealizują wolumenu, to już ich więcej nie zobaczymy.
Dlatego zwracam się do zespołu: chłopaki, szukajcie sponsorów, pieniędzy, kupujcie za swoje, ale trzymajcie się na powierzchni z waszym unikalnym modelem. W przeciwnym razie po co było zaczynać. Dzień sądu JEST BARDZO BLISKO
Z tej samej kategorii $BEL , która tylko gwałtownym wzrostem wolumenu KAŻDY RAZ UNIKA DELISTINGU.
Jeśli Trump po raz kolejny (czterdziesty w kolejności) oszukał wszystkich i nie będzie umowy z Iranem, a militarne napięcia wznowią się (może nawet w ciągu najbliższych 24 godzin), to akcje, złoto i $BTC $ETH zaczną spadać.
Dlatego zamknąłem longi na krypto, które wyszły na plus. Zostawiłem tylko #SIRENUSDT i #PLAYUSDT na zakupy.
Odpowiednio, ropa $BZ pójdzie w górę. To mój główny scenariusz.
Dlatego JUŻ kupiłem czarne złoto, sprzedałem #XAUUSD i otworzyłem short na #SNDK .
Ile razy można oszukiwać ludzi, aby przestali ci ufać? Pewnie po 2-3 razach nikt nie uwierzy w twoje słowa.
Dlaczego więc WSZYSCY UWIERZYLI TRUMPowi, który już 39 razy !!! oszukiwał w sprawie umowy z Iranem?
Obecnie obserwujemy kolejny cykl zaufania i euforii na rynkach akcji i indeksów, wzrost na złocie i spadek na ropie. Niemniej jednak wielu ekspertów twierdzi, że UMOWA JEST NIemożliwa i D. Trump po prostu CIĄGNIE CZAS.
Może robi to po to, aby strumień finansowy z Bliskiego Wschodu W PEŁNI wpłynął do amerykańskiego systemu finansowego. W tym celu trzeba ciągnąć sprawę i obiecywać, obiecywać...
Dlatego jeśli widzisz zysk z transakcji - NIE RÓB SIĘ ZBYTNIO LUŹNY i pomyśl - może warto go zrealizować?
Najpierw ten dziwny "hack", potem wzrost ceny, chociaż pozytywnych newsów brak, teraz maksymalne finansowanie CO GODZINĘ dla shortujących.
Czyli ZARABIAJĄ zarówno na kupujących, jak i sprzedających. A to wszystko dzieje się na tle usuwania skutków "hacka", jakby zespół projektu nawet nie miał nic do tego - przecież usuwają skutki "ataków hakerskich"🤡
Handlowanie teraz #HUSDT jest niebezpieczne, bo w ciągu doby shorty zostaną obciążone prowizją 50% od wielkości pozycji. A jeśli kupisz - gdzie gwarancja, że cena nie spadnie do 5 centów?
Trochę wcześniej zająłem shorta na tej monetce i zyskałem niewielki zysk (zamknięta transakcja na dole posta), a dzisiaj wszedłem w Long, trzymałem przez kilka godzin i wyszedłem z minimalnym zyskiem + finansowanie wyniosło 3%. Niekoniecznie komfortowo trzymać pozycję 😵💫
ps. Także teraz w moim portfelu LONGI po $SIREN i $PLAY BEZ LEVERAGE.
Ostatecznie pozycja poszła w minus, dwa razy doliczałem i uśredniałem cenę.
Funding wzrósł dla shortujących do -1% KAŻDĄ godzinę, co było stresujące. Czasami takie sytuacje zdarzają się przed rozpoczęciem silnego wzrostu i dużą manipulacją. Wszyscy to przeżyli i wiedzą, jak to jest nieprzyjemne.
Ale tym razem się udało, transakcja po #HUSDT wyszła na plus.
Nie czekałem na mega zyski, zgarnąłem nieco ponad sto dolarów. Nie jestem chciwy.