Otworzyłem longa na $XAU na złocie z perspektywą średnioterminową...

Spodziewam się ogromnego wzrostu po odbiciu z poziomu 4100$...

Wcześniej $XAU wzrosło stąd o ponad 19%, więc tym razem spodziewam się kolejnego byczego ruchu z wsparcia na 4100$, dlatego otworzyłem longa z wąskim SL.