Myślałem, że $ZEC spadnie maksymalnie do 340 USD… ale on tylko dalej spadał, aż do 250 USD. OMG 😳

Spadł tak mocno, że nic już nie zostało. Całkowicie szokujące. 💔📉

Rynek złamał obliczenia wszystkich. Teraz możemy tylko mieć nadzieję na jakąś stabilizację stąd....👀

Obserwowanie tego spadku jest bolesne… a przetrwanie go jest jeszcze trudniejsze. 😔