NOWOŚCI: 🚨
Słysząc głos kanału informacyjnego, Mama z kuchni:
Synu, co to za Bitcoin sheitcoin? W wiadomościach o tym mówią.

Ja: Mamo, to inwestycja.
Mama: To przyniosło zyski?
Ja: Podatek wynosi od 15% do 30%
Mama: Już wcześniej mówiłem, żeby kupić złote ciastka, z tych okrągłych monet nic nie będzie 😭

Rząd: Szansa na zapłatę podatku
Mój portfel: Bracie, szansę daj, ale pieniędzy nie ma.

U nas tak to bywa... najpierw dają płakać, potem żądają podatku 😂

$XAU $BTC $BNB