AKTUALNIE POSIADAM 116 RÓŻNYCH MONET W PORTFELU
Postanowiłem zastosować inny system niż ten, do którego byłem przyzwyczajony. Zamiast inwestować duże kwoty w kilka monet, postanowiłem maksymalnie zdywersyfikować i stać się holderem w różnych monetach, a wszystkie umieścić w "EARN", aby zdobyć jakieś odsetki przez lata. Moim planem jest inwestowanie co miesiąc około 100 złotych, i angażowanie się w nowe projekty na rynku oraz zwiększanie pozycji w monetach, w które wierzę.
Zwykle kupuję około 1 dolara w każdej monecie przez CONVERTER.
Limit handlowy nie pozwala na zakup tylko za 1 dolara.
#BTC #holder #NEX #XLM
Postanowiłem zastosować inny system niż ten, do którego byłem przyzwyczajony. Zamiast inwestować duże kwoty w kilka monet, postanowiłem maksymalnie zdywersyfikować i stać się holderem w różnych monetach, a wszystkie umieścić w "EARN", aby zdobyć jakieś odsetki przez lata. Moim planem jest inwestowanie co miesiąc około 100 złotych, i angażowanie się w nowe projekty na rynku oraz zwiększanie pozycji w monetach, w które wierzę.
Zwykle kupuję około 1 dolara w każdej monecie przez CONVERTER.
Limit handlowy nie pozwala na zakup tylko za 1 dolara.
#BTC #holder #NEX #XLM