Jedną z najgorszych transakcji, jakie kiedykolwiek zawarł nasz kraj, była Umowa Nuklearna z Iranem, zaproponowana i podpisana przez Baracka Husseina Obamę oraz amatorów z administracji Obamy. To była bezpośrednia droga do rozwoju przez Iran broni nuklearnej. Nie tak jak w transakcji, która jest obecnie negocjowana z Iranem przez administrację Trumpa - WŁAŚCIWIE ZUPEŁNIE ODWROTNA! Negocjacje przebiegają w uporządkowany i konstruktywny sposób, a ja poinformowałem swoich przedstawicieli, aby nie spieszyli się z umową, bo czas jest po naszej stronie. Blokada pozostanie w mocy, aż do momentu, gdy osiągniemy porozumienie, które zostanie zatwierdzone i podpisane. Obie strony muszą poświęcić czas i dobrze to przemyśleć. Nie może być błędów! Nasze relacje z Iranem stają się coraz bardziej profesjonalne i produktywne. Muszą jednak zrozumieć, że nie mogą rozwijać ani nabywać broni nuklearnej czy bomby. Chciałbym jak dotąd podziękować wszystkim krajom Bliskiego Wschodu za ich wsparcie i współpracę, co zostanie dodatkowo wzmocnione przez ich przystąpienie do Narodów historycznych Porozumień Abrahama, a kto wie, może Islamska Republika Iranu również zechciałaby dołączyć! Dziękuję za uwagę w tej sprawie. @Prezydent DONALD J. TRUMP
#TRUMP #DonaldTrump
#TRUMP #DonaldTrump