Dzień dobry, koledzy! Chciałbym zwrócić waszą uwagę na Microsoft. Uważam, że ten stock ma potencjał, aby osiągnąć 460-480, a poniżej wyjaśnię dlaczego:
1. Zysk na akcję (EPS) przekroczył oczekiwania.
2. Technicznie rzecz biorąc, ten stock warto kupić, ponieważ wykładnicza średnia krocząca (EMA) przełamała kanał Keltnera na wykresie tygodniowym, a korekta dotarła do poziomu Fibonacciego i odbiła się od niego.
3. W piątek, 1 maja, Microsoft osiągnął porozumienie z rządem USA, co zwiększa jego szanse na zyski.
Jeśli spodobał Ci się ten post, będę wdzięczny za jakąkolwiek aktywność. Do zobaczenia!