Dzień dobry, koledzy! Chciałbym zwrócić waszą uwagę na Microsoft. Uważam, że ten stock ma potencjał, aby osiągnąć 460-480, a poniżej wyjaśnię dlaczego:
1. Zysk na akcję (EPS) przekroczył oczekiwania.
2. Technicznie rzecz biorąc, ten stock warto kupić, ponieważ wykładnicza średnia krocząca (EMA) przełamała kanał Keltnera na wykresie tygodniowym, a korekta dotarła do poziomu Fibonacciego i odbiła się od niego.
3. W piątek, 1 maja, Microsoft osiągnął porozumienie z rządem USA, co zwiększa jego szanse na zyski.
Jeśli spodobał Ci się ten post, będę wdzięczny za jakąkolwiek aktywność. Do zobaczenia!
1. Zysk na akcję (EPS) przekroczył oczekiwania.
2. Technicznie rzecz biorąc, ten stock warto kupić, ponieważ wykładnicza średnia krocząca (EMA) przełamała kanał Keltnera na wykresie tygodniowym, a korekta dotarła do poziomu Fibonacciego i odbiła się od niego.
3. W piątek, 1 maja, Microsoft osiągnął porozumienie z rządem USA, co zwiększa jego szanse na zyski.
Jeśli spodobał Ci się ten post, będę wdzięczny za jakąkolwiek aktywność. Do zobaczenia!