NIL zrobił szaloną ruch w krótkim czasie.

Z poziomu 0.04 bezpośrednio do 0.10+ w eksplozjowym pumpie… a teraz rynek wydaje się wchodzić w fazę schłodzenia.
Takie ruchy zazwyczaj mają dwie rzeczy:

• Albo silna konsolidacja przed następnym ruchem w górę
• Albo pułapka dla FOMO kupujących, prowadząca do głębokiej korekty

Obecnie wolumen i zmienność są wysokie, więc emocjonalne wejścia mogą być niebezpieczne.

Sprytni traderzy w tym momencie nie gonią za ruchami… czekają na potwierdzenia.

NIL już przyciągnął całą uwagę rynku.