To zawsze tak było, możesz zmienić na monetę, którą chcesz w ustawieniach.
Wyobrażam sobie, że przez jakąś aktualizację zmieniło się na bs, ale możesz to ustawić na $ z powrotem.
Wyobrażam sobie, że przez jakąś aktualizację zmieniło się na bs, ale możesz to ustawić na $ z powrotem.