Grałem przez dwa miesiące i straciłem 3 BNB, miałem 86, a teraz mam tylko 83.
笑傲江湖888
·
--
Byczy
Użytkownik Binance od 17 lat, uczestniczył w TGE od drugiej edycji, aż do wczoraj, kiedy oficjalnie zrezygnował z grania w Alfa. Dopiero co spojrzałem, a mój konto też zostało zablokowane. Publikuję na placu, aby to uczcić. Brałem udział we wszystkich - kontraktach, giełdzie, inwestycjach, nie wiem, dlaczego zostałem zablokowany. W każdym razie nie ma znaczenia, nie będę grał 😊#我的交易风格
Zastrzeżenie: zawiera opinie osób trzecich. To nie jest porada. Binance AI może być używane bez gwarancji.Zobacz Regulamin