#BinanceSafetyInsights Gdzie są ci, którzy myślą, że to spadnie? Nie wiem, co się stanie, to wydaje się szalone. Myślę, że spadnie dużo, wielu mówi, że wzrośnie do 100k albo po prostu są szaleni, chcąc, abyśmy dali się nabrać na oszustwo. Cóż, mam 0.0016.. BTC i nie sądzę, żebym chciał wypłacić. Zostawiłbym to na długi okres, ale nie wiem, czy powinienem kupić więcej. Prawdopodobnie myślę, że lepiej poczekać do poniedziałku; może spadnie. Nie wiem, myślę, że może jeszcze spadnie do około 68, 50, tysiąc. Niektórzy mówią, że trend spadkowy się skończył; myślę, że potrwa jeszcze 3 miesiące. Wciąż jestem początkujący, ale już miałem dobrą stratę, ale w porządku. Wierzę, że teraz, krok po kroku, będziemy
gdzie są początkujący? Pomóżmy sobie nawzajem, aby uniknąć strat bez powodu