Jak wszyscy wiedzą, kiedy
$SPCXB wszedł na giełdę, kupiłem long. Wiele osób zauważyło, że miał retroces do 160, podczas gdy wszyscy otwierali short, ja trzymałem swoją pozycję long.
Dlaczego trzymać long?
Dlaczego, skoro wszyscy mówią, że spadnie, ja trzymam long?
Teraz pytam was: dlaczego pierwszy bilioner miałby przegrać?
Nikt nie lubi przegrywać.
Kiedy zobaczyłem te masowe operacje short, widziałem tylko okazje.
Każdy dzień, który mijał od piątku, kiedy
$SPCXB otworzył, a nie spadł, dawał mi więcej powodów, by wierzyć, że się nie załamie. Miał 3 dni, by się załamać, i tego nie zrobił. 3 dni, które mogły być manipulowane.
Operacje short, które widziałem w ten sam piątek, na sobotę były już zamknięte.
Dlaczego zamykasz swojego shorta, jeśli jesteś pewny, że spadnie?
Pamiętaj, najlepszy trader to ten, który ufa swojej analizie i nie stawia stop loss.
Jak powiedziałem, zamierzam zamknąć moją operację w 4 możliwych scenariuszach:
1.- Osiągnąć 1K PnL
2.- Że dojdzie do 1.000.000
3.- Połowa lipca, przed sierpniem
4.- Że wydarzy się coś bardzo dziwnego na poziomie geopolitycznym, co mogłoby zmodyfikować moją analizę w $SPCX .
Mam nadzieję, że nie otwieracie shorta, myśląc, że się załamie, bo tak się nie stanie.
#ElonMusk #SPCX