$ROBO Vakar BTC pārsniedza 6, un pat BNB ir sasniedzis jaunu zemāko līmeni—ROBO, puika, tu tomēr neesi izlauzis jaunu zemāko līmeni. Vai tev vispār ir kāda jēga, tu tīrasiņu šahtas monēta? Par ko tu spītē?? Vismaz ielauz jaunu zemāko līmeni, ieliec tam klāt pāris nullītes, paskatāmies 👀. Pretinieki piesieti pie koka jau mēnešiem, bet palikuši liesi no bada!