Kad citi baidās, ko tu dari? Kad citi ir alkatīgi, ko tu dari?\n\n$ETH pēdējā iespēja iekāpt\n\nViedie līgumi vadošais punkts 1710 kritiskais atbalsts. DeFi/NFT pamata līmenis turpina absorbēt on-chain likviditāti. EIP deflācijas mehānisms paātrina iznīcināšanu 1700 zonā. 1740 tikai viena papildu naudas plūsma prom no uzliesmojuma.\n\nIenākšana: 1,731.31 🟢\nMērķis 1: 1,809.27 🎯\nMērķis 2: 1,895.42 🎯\nStop-loss: 1,671.42 🔴\nVirziens: bullish\n\n#Web3 #合约交易 #Binance #tehniskā analīze \n