hype īstermiņa short'iem ir par daudz, pārāk daudz cilvēku skatās uz leju.

Kur daudz cilvēku, tur nevajag iet, tagad nav arī daudz iespēju iekāpt.

Ja ir caurums, var sekot long'iem, ja krīt, tad stop loss, vai arī tagad šajā cenā var sekot short'iem, paņemt īsu short un bēgt.