Kāpēc tu arvien steidzoties zaudē? $LAB
Jaunais treideris man teica, ka trīs mēnešu laikā ir zaudējis astoņas reizes, jautāja, vai man nav pietiekami labas prasmes.
Es teicu, parādi man savus darījumus. Apskatoties, viss bija viens un tas pats: steiga. $HYPE
Viņš redzēja, kā citi dalās peļņā, un uzreiz metās iekšā, baidoties palaist garām iespēju. Tiklīdz iegādājās, cena nokritās par trim punktiem, viņš satraucās un izpārdeva. Pēc tam, kad pārdeva, nākamajā dienā cena pieauga par divdesmit punktiem, viņš atkal skrēja pakaļ un atkal tika iesprostots. Pāris reizes tā, un sākotnējā summa pazuda.
Es teicu, ka tas nav tehniskās prasmes jautājums, bet gan psiholoģijas jautājums. Tu vienmēr domā, ka, tiklīdz nopirksi, cena pieaugs, un tiklīdz pārdosi, cena kritīsies — tas ir dievu darbs.
#NasdaqDropsOver3Percent $币安人生 Ja tev ir maza kapitāla summa un tu gribi izdzīvot, pirmais noteikums ir — nesasteidz. Kā to izdarīt?
Izveido noteikumu: katru dienu skaties tirgu tikai divas stundas, pārējo laiku dari, ko gribi. Ja signāls nav parādījies, neej pie tirgus, pat ja esi brīvs nedēļu, nesāc tirgoties. Atverot pozīciju, vienmēr izmanto stop-loss, kad sasniedz, izkāp, nesatraucies. Ja esi guvis peļņu, pārvieto stop-loss, lai peļņa varētu vairāk skriet.
Ja tu izpildīsi šos trīs punktus, paskaties savā kontā pēc mēneša. Ja vēl joprojām zaudē, vari nākt pie manis. Bet es zinu, ka lielākā daļa cilvēku pat mēnesi nespēj noturēties, jo viņi joprojām steidzas.